- AS12J1002ET
AS12J1002ET
Ohmite
Res Thick Film 1206 10K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: AS12J1002ET
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Ohmite
Número do item:AS12J1002ET
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210030
COO:TH
ECCN:EAR99
Reel Pack:
5000 -
Resistance Value:10 KOhm
Power Rating:0.5 (1/2) W
Tolerance:5 %
Case Size:1206
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C