- 04028DA-12R-AU-F0
04028DA-12R-AU-F0
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 40mm L x 40mm H - Ball Bearing - 20.1 CFM (0.563m³/min) - 54.5dB - 5.16 W - 18000 RPM - 4 Wire ...
ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 40mm L x 40mm H - Ball Bearing - 20.1 CFM (0.563m³/min) - 54.5dB - 5.16 W - 18000 RPM - 4 Wire Leads.
Search Keywords: 04028DA12RAUF0
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:NMB Technologies Corporation
Número do item:04028DA-12R-AU-F0
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8414596590
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
200
This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
em estoque:
4
Pode ser enviado imediatamente
Buy all 4 in-stock or the regular minimum order quantity of 5