- PMAS10S15
PMAS10S15
MTM Power
AC/DC Power Supply - 10W - 15VDC -Input 100-240 VAC - PCB Mount - cUL/UL certified
Descrição
Search Keywords: PMAS10S15
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:MTM Power
Número do item:PMAS10S15
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8542390001
COO:DE
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
1 -
Dimension:52 x 36.5 x 24 mm