PCMAS100S24
MTM Power
The PCMAS100S24 is a 100W chassis-mount primary switching power supply that provides a regulated 24VDC, 4.0A output.
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +