PIC24FJ256GB110T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 83 I/O - 256KB (85.5K x 24) FLASH - 16K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 100-TQFP (12x12) - ...
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Descrição +
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 83 I/O - 256KB (85.5K x 24) FLASH - 16K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 100-TQFP (12x12) - T&R.