AT27C512R-45PU
Microchip Technology
EPROM - One Time Programmable - 45 ns - 512 Kbit (64K x 8) - 4.5 V to 5.5 V - 28 Pin PDIP - Tube
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +