GST36U12-P1J
MEAN WELL
AC/DC Adapter - Wall Mount - 36 Watts: 12V @ 3A - NA Input Blades
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: GST36U12P1J
  • fornecedor:
    MEAN WELL
  • Número do item:
    GST36U12-P1J
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • CoC Tier:
    No
  • AC Input Voltage:
    90 to 264
  • AC Input Current - Maximum:
    0.58A
  • DC Input Voltage:
    Not App
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • Dimension:
    79 x 54 x 33 mm