GSM18B24-P1J
MEAN WELL
AC/DC Adapter - Desktop - 18 Watts: 24V @ 0.75A - IEC 320-C14 Inlet - Medical - Lvl VI
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: GSM18B24P1J
  • fornecedor:
    MEAN WELL
  • Número do item:
    GSM18B24-P1J
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • Dimension:
    79 x 54 x 33 mm
  • AC Input Voltage:
    80 to 264
  • DC Input Voltage:
    113 to 370
  • AC Input Current - Maximum:
    0.58A