EPP-200-24
MEAN WELL
AC/DC Open Frame Power Supply (PSU) - ITE - 1 Output - 140 W - 200W @ 10CFM - 80V AC to 264V AC.
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
End of Life: Final orders must be placed by 12/31/2026
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: EPP20024
  • fornecedor:
    MEAN WELL
  • Número do item:
    EPP-200-24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    101.6 x 50.8 x 29 mm
  • AC Input Voltage:
    80 to 264 V