PTS530GG065SMTRLFS
Littelfuse/C&K
Ultra Low Profile SMT Top Actuated
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: PTS530GG065SMTRLFS
  • fornecedor:
    Littelfuse/C&K
  • Número do item:
    PTS530GG065SMTRLFS
  • Alias/AKA:
    Y97DT23B8ABFP
  • HTS:
    853650
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    7000
  • Dimension:
    4.5mm x 4.8mm x 0.65 mm
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Pole Throw Configuration:
    SPST
  • Switch Configuration:
    N.O.
  • Actuator Style:
    Flush Round Button
  • Operating Force:
    3.92 N
  • Contact Rating @ Voltage:
    0.05@12VDC A