DIP-1989-03-2801-D
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isoloated Resistors - 2.8 kOhm ±0.5% 200mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - 14 Pin DIP
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Tubes Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +