- PS5R-VF24
PS5R-VF24
IDEC Corporation
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 5A 120W
Descrição
Search Keywords: PS5RVF24
fornecedor:IDEC Corporation
Número do item:PS5R-VF24
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409520
1 -
AC Input Voltage:N/A
Family:PS5R
Efficiency:89(Typ) %
Dimension:121 x 46 x 119.5 mm