CW4B-M1E10R
IDEC Corporation
Pushbutton Switch - SPST - On-Mom - 10A 240VAC 24VDC - Red Round, Flat Actuator - Screw Terminal - Panel Mount.
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +