CW1L-M1E10Q4G
IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 240VAC 240VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Descrição +
Search Keywords: CW1LM1E10Q4G
  • Número do item:
    CW1L-M1E10Q4G
  • Contact Rating @ Voltage:
    10A@120 VAC
  • Illumination:
    Green,LED
  • Dimension:
    49.2 x 30 x 42.4 mm