- A50QS50-4
A50QS50-4
Ferraz Shawmut
Fuse HRC 50A 500V Bolt Tap 25.4 X 92.2mm CSA/UL
Descrição
Search Keywords: A50QS504
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Ferraz Shawmut
Número do item:A50QS50-4
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
20 -
Type:HRC
Fuse Size:25.4 x 92.2 mm
Acting:N/A
Current Rating:50 A
Maximum AC Voltage Rating:500 V
Maximum DC Voltage Rating:500 V