SMI24-48-V-P5
CUI Inc.
AC/DC Adapter - Wall Mount - 24 Watts: 48V @ 0.5A - AU_CN_EU_NA_UK Input Blade Kit - Lvl VI/T2
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Box Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: SMI2448VP5
  • fornecedor:
    CUI Inc.
  • Número do item:
    SMI24-48-V-P5
  • Alias/AKA:
    SMI24-48-V-P5
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    60
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • AC Input Current - Maximum:
    0.58A
  • DC Input Voltage:
    Not App
  • Dimension:
    75 x 35.8 x 65.6 mm