SDM36-18-U2-P5
CUI Inc.
AC/DC Adapter - Desktop - 36 Watts: 18V @2A - C14 Input - Lvl VI
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Box Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: SDM3618U2P5
  • fornecedor:
    CUI Inc.
  • Número do item:
    SDM36-18-U2-P5
  • Alias/AKA:
    SDM36-18-U2-P5
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    30
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • AC Input Voltage:
    90 to 264
  • Dimension:
    100 x 50 x 33 mm
  • DC Input Voltage:
    Not App
  • Adapter Color:
    Black
  • CoC Tier:
    No
  • AC Input Current - Maximum:
    1.0A