SDI50-24-UDC-P5
CUI Inc.
AC/DC Adapter - Desktop - 50 Watts: 24V @ 2.1A - C14 Input - Lvl VI/T2
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Box Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: SDI5024UDCP5
  • fornecedor:
    CUI Inc.
  • Número do item:
    SDI50-24-UDC-P5
  • Alias/AKA:
    SDI50-24-UDC-P5
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    30
  • AC Input Current - Maximum:
    1.2A
  • AC Input Voltage:
    90 to 264
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • Dimension:
    115 x 53 x 38 mm