- 8L02-24-01
8L02-24-01
Coto Technology
Economical DIP Reed Relays, 2 Form A, 24V
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
TUBE Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: 8L022401
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Coto Technology
Número do item:8L02-24-01
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536410060
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
25 -
Type:Dry
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:DPST-NO
Maximum AC Switching Voltage:200 V
Maximum DC Switching Voltage:200 V
Maximum Carry Current:0.5 A
Maximum Switching Current:0.5 A
Maximum Switching Power:10 W