SP2000-112
COTEK
2000W Inverter - Pure Sine Wave - Input 12VDC - Output 120VAC
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +