CD15FD391JO3F
CD15FD391JO3F
Cornell Dubilier
em estoque: 0
MIN ORDEM: 10
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD15FD391JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 390pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
Não Conformidade
BAG Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: CD15FD391JO3
  • fornecedor:
  • Número do item:
    CD15FD391JO3
  • Unidade de medida:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Dimension:
    11.9(Max) x 5.3(Max) x 9.9(Max) mm
  • Capacitance Value:
    390 pF
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm