CD15ED300JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 30pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C - RoHS
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Descrição +
Search Keywords: CD15ED300JO3F
  • fornecedor:
    Cornell Dubilier
  • Número do item:
    CD15ED300JO3F
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Capacitance Value:
    30 pF
  • Dimension:
    11.4(Max) x 4.3(Max) x 9.1(Max) mm
  • Construction:
    N/A
  • Lead Diameter:
    0.6 mm