CD10ED330GO3F
Cornell Dubilier
Cap Mica 33pF 500V 2% (9.4 X 4.8 X 8.6mm) Radial 3.6mm 125C
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
BAG Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +