3220-20-0300-00-TR
CNC Tech
IDC Box Header - 0.050" (1.27mm) - 20Pos - Low Profile - SMT - Nylon 9T - Gold Flash - Tape&Reel
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +