SRF0504-402Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 2.8uH 4kOhm 100kHz 200mA 300mOhm DCR SMD T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: SRF0504402Y
спецификация +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    SRF0504-402Y
  • Единица измерения:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dimension:
    5.2 x 5.2 x 4.7 mm