CRT0603-BY-1212ELF
Bourns
Thin Film Precision Chip Resistor - 1/10 W - 12.1 Kohm ±0.1% - ±25ppm/°C - 75V - SMD 0603
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +