- 3352W-1-503LF
3352W-1-503LF
Bourns
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (8.89 X 5.33 X 9.53mm) Pin Thru-Hole Bag
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
BULK Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: 3352W1503LF
fornecedor:Bourns
Número do item:3352W-1-503LF
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536308000
COO:CR
Power Rating:0.5 (1/2) W
Resistance Value:50 KOhm
Tolerance:20 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:8.89 x 5.33 x 9.53 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C