3352W-1-503LF
3352W-1-503LF
Bourns
em estoque: 200
MIN ORDEM: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3352W-1-503
Bourns
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 20% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (8.89 X 5.33 X 9.53mm) Pin Thru-Hole Bag
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
Não Conformidade
Descrição +
Search Keywords: 3352W1503
  • fornecedor:
  • Número do item:
    3352W-1-503
  • Unidade de medida:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • Resistance Value:
    50 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    8.89 x 5.33 x 9.53 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C