Q6R3BXXW12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - White - 12VDC - Recessed - Black Bezel - Wires - IP67
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: Q6R3BXXW12E
  • fornecedor:
    APEM Inc.
  • Número do item:
    Q6R3BXXW12E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Dimension:
    21 x 9.23 x 8 mm