- 90311-030LF
90311-030LF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 30 Position - 2 Rows - 0.079" (2.00mm) Pitch - Crimp Termination ...
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
BAG Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Rectangular Connector Housing - Receptacle - Female Socket - 30 Position - 2 Rows - 0.079" (2.00mm) Pitch - Crimp Termination - Cable Mount.