1565-WHITE-1000
Alpha Wire
Hook-up Wire 18AWG 1.88mm Tinned Copper - White - 1000V - 304.8m (1000ft)/Spool
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: 1565WHITE1000
  • fornecedor:
    Alpha Wire
  • Número do item:
    1565-WHITE-1000
  • Alias/AKA:
    1565-WH001
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    5
  • Size:
    18 AWG
  • Bunch Stranding:
    N/R
  • Conductor Material:
    Tinned Copper
  • Cable Diameter:
    1.88 mm
  • Maximum Voltage Rating:
    1000 V
  • Operating Temperature:
    -40 to 80 °C