- 1559-SLATE-1000
1559-SLATE-1000
Alpha Wire
Hook-up Wire 12AWG 3.18mm Tinned Copper - Slate - 1000V - 304.8m (1000ft)/Spool
Descrição
Search Keywords: 1559SLATE1000
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Alpha Wire
Número do item:1559-SLATE-1000
Alias/AKA:1559-SL001
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8544493040
COO:US
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
5 -
Size:12 AWG
Bunch Stranding:65x30
Conductor Material:Tinned Copper
Cable Diameter:3.18 mm
Maximum Voltage Rating:1000 V
Operating Temperature:-40 to 80 °C