F0603HI3000V032T
AEM INC.
Fuse Chip Fast Acting 3A 32V SMD Solder Pad 0603 Ceramic CE/TUV/cULus
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: F0603HI3000V032T
  • fornecedor:
    AEM INC.
  • Número do item:
    F0603HI3000V032T
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Type:
    Chip
  • Fuse Size:
    1.6 x 0.8 mm
  • Acting:
    Fast
  • Current Rating:
    3 A
  • Maximum AC Voltage Rating:
    N/A
  • Maximum DC Voltage Rating:
    32 V