ASFLMPC-50.0000MHZ-Z-T
Abracon
MEMS Clock Oscillator - 50.0000MHZ - Stability: ±50ppm -55°C to +125°C - 3.0V - CMOS Output - Tape&Reel
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +