ABM8A-36.000MHZ-J1Z-T3
Abracon
Xtal 36MHz Tol ±30ppm Stab ±50ppm -40°C ~ 105°C 8pF 50 Ohms
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +