ABM11A-38.400MHZ-6-D2Y-T3
Abracon
Xtal 38.4MHz Tol ±15ppm Stab ±30ppm -40°C ~ 85°C 6pF 100 Ohms
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +