- L22DR01-3E11
L22DR01-3E11
BACO Controls, Inc.
22mm Red 40mm Mushroom Push-Pull E-Stop Black Bezel w/ 1 NO 1 NC, 3 Pos Clip
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: L22DR013E11
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:BACO Controls, Inc.
Part No:L22DR01-3E11
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536509035
COO:PL
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Actuator Diameter:40 mm