IEG666-1-62-20.0-01-V
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 3Pole 20A 250VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +