ASVMB-125.000MHZ-XY-T
Abracon
MEMS Oscillator - 125.000 MHz (+/-) 10ppm - 1.8 to 3.3VDC - SMD - 15pF - Standby Pin - -40°C to +105°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +