ASPI-0602S-5R0M-T
Abracon
Shielded Power Inductor - SMD - 5uH ±20% - 2.4A - DCR: 0.031 ohm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +