ASFLMB-100.000MHZ-LR-T
Abracon
MEMS Oscillator - 100.000 MHz (+/-) 25ppm - 1.8 to 3.3VDC - SMD - 15pF - -40°C to +85°C - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +